• Op elke teampagina staat het complete programma van het team. De teampagina is te vinden in het menu onder de knop "Teams". Ook hieronder bij elk team staat onderaan het schema een knop met "Teampagina" om daar direct heen te gaan. 

  • Heren 1

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    03-10-2021Beilen HS1 (h) - H.V.A. /V.A.K.O. HS1 (h)
    10-10-2021JD Techniek/Hurry Up HS3 (h) - Beilen HS1 (h)
    17-10-2021Beilen HS1 (h) - H.V.C. HS2 (h)
    07-11-2021Beilen HS1 (h) - Exito HS1 (h)

    TEAMPAGINA

  • Dames 1

    WedstrijddatumPlaatsWedstrijdDetails
    03-10-2021BEILENBeilen DS1 (d) - Actief Kl. DS2 (d)
    10-10-2021WILDERVANKAeolus DS1 (d) - Beilen DS1 (d)
    17-10-2021BEILENBeilen DS1 (d) - Cirkeltijgers DS3 (d)
    07-11-2021BEILENBeilen DS1 (d) - HVZ-Vivendi DS2 (d)

    TEAMPAGINA

  • Dames Midweek

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    07-10-2021Beilen DMW1 (d) - D.O.S./H.V.C. DMW1 (d)
    14-10-2021HVE 2000 DMW2 (d) - Beilen DMW1 (d)
    28-10-2021Beilen DMW1 (d) - Handbal Hardenberg DMW1 (d)
    03-11-2021HVZ-Vivendi DMW2 (d) - Beilen DMW1 (d)

    TEAMPAGINA

  • C-jeugd 1

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    03-10-2021Beilen DC1# (d) - Actief Kl. DC1 (d)
    10-10-2021Unitas DC1 (d) - Beilen DC1# (d)
    17-10-2021Beilen DC1# (d) - Kwiek DC1 (d)
    31-10-2021Borger DC1# (d) - Beilen DC1# (d)
    07-11-2021Beilen DC1# (d) - WM Kozijnen/SVBO DC1 (d)

    TEAMPAGINA

  • D-jeugd 1

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    03-10-2021Beilen D1# (g) - Actief Kl. D1 (g)
    09-10-2021WM Kozijnen/SVBO D1 (h) - Beilen D1# (g)
    17-10-2021Beilen D1# (g) - D.O.S./H.V.C. D1 (g)
    31-10-2021JD Techniek/Hurry Up D1 (g) - Beilen D1# (g)
    07-11-2021Beilen D1# (g) - HVZ-Vivendi D1# (g)

    TEAMPAGINA

  • E-jeugd

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    03-10-2021Beilen E1# (g) - Aeolus E1 (g)
    10-10-2021Kwiek E1 (g) - Beilen E1# (g)
    17-10-2021Beilen E1# (g) - S.V. Hoogersmilde E2 (g)
    31-10-2021Exito E1 (g) - Beilen E1# (g)
    07-11-2021Beilen E1# (g) - V en S E2 (g)

    TEAMPAGINA

  • F-jeugd 1

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    25-09-2021E&O F1 (g) - Beilen F1 (g)
    25-09-2021Beilen F2 (g) - WM Kozijnen/SVBO F1 (g)
    25-09-2021Beilen F1 (g) - D.O.S. F1# (h)
    25-09-2021JD Techniek/Hurry Up F1 (g) - Beilen F2 (g)
    25-09-2021WM Kozijnen/SVBO F2 (g) - Beilen F2 (g)
    25-09-2021Beilen F1 (g) - HVZ-Vivendi F1 (g)
    10-10-2021Beilen F2 (g) - WM Kozijnen/SVBO F1 (g)
    10-10-2021E&O F1 (g) - Beilen F1 (g)
    10-10-2021Beilen F1 (g) - Beilen F2 (g)
    10-10-2021Beilen F2 (g) - E&O F1 (g)
    10-10-2021WM Kozijnen/SVBO F1 (g) - Beilen F1 (g)
    31-10-2021D.O.S. F1# (h) - Beilen F2 (g)
    31-10-2021JD Techniek/Hurry Up F1 (g) - Beilen F1 (g)
    31-10-2021Beilen F2 (g) - JD Techniek/Hurry Up F1 (g)
    31-10-2021Beilen F1 (g) - D.O.S. F1# (h)
    31-10-2021Beilen F2 (g) - Beilen F1 (g)

    TEAMPAGINA

  • F-jeugd 2

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    25-09-2021E&O F1 (g) - Beilen F1 (g)
    25-09-2021Beilen F2 (g) - WM Kozijnen/SVBO F1 (g)
    25-09-2021Beilen F1 (g) - D.O.S. F1# (h)
    25-09-2021JD Techniek/Hurry Up F1 (g) - Beilen F2 (g)
    25-09-2021WM Kozijnen/SVBO F2 (g) - Beilen F2 (g)
    25-09-2021Beilen F1 (g) - HVZ-Vivendi F1 (g)
    10-10-2021Beilen F2 (g) - WM Kozijnen/SVBO F1 (g)
    10-10-2021E&O F1 (g) - Beilen F1 (g)
    10-10-2021Beilen F1 (g) - Beilen F2 (g)
    10-10-2021Beilen F2 (g) - E&O F1 (g)
    10-10-2021WM Kozijnen/SVBO F1 (g) - Beilen F1 (g)
    31-10-2021D.O.S. F1# (h) - Beilen F2 (g)
    31-10-2021JD Techniek/Hurry Up F1 (g) - Beilen F1 (g)
    31-10-2021Beilen F2 (g) - JD Techniek/Hurry Up F1 (g)
    31-10-2021Beilen F1 (g) - D.O.S. F1# (h)
    31-10-2021Beilen F2 (g) - Beilen F1 (g)

    TEAMPAGINA